Rychloobslužná
jídelna  PROJN
Rychloobslužná
jídelna  PROJN
Polední rychloobslužná jídelna - OC LeRK, Brno-Židenice
Jídelna Projn
Rozvoz jídel

Rozvoz jídel Brno

Vážení zákazníci !
V rámci rozšiřování našich služeb si vám dovolujeme nabídnout rozvoz teplých jídel přímo do Vaší firmy. Jídla připravujeme bez barviv a konzervačních přípravků, z čerstvých a kvalitních surovin. Všechna jídla jsou denně vařena v jídelně a dodávána v jednorázových obalech nebo jídlonosičích. Lze je proto pohodlně ohřát v mikrovlnné troubě. Každopádně jídla doporučujeme zkonzumovat bezprostředně po dovozu.

Na každý pracovní den v týdnu je připraveno menu, které zahrnuje až sedm hlavních jídel, jejichž cena je závislá na gramáži jídla. V ceně oběda je zahrnuta také polévka. Denně jsou na výběr vždy dvě různé polévky a strávník si může vybrat, zda chce oběd s polévkou nebo bez ní.

Upozornění: Rozvážená jídla jsou určena k okamžité spotřebě !

Při odběru alespoň deseti jídel zahrnují výše uvedené ceny náklady na dopravu do vzdálenosti 5 km od jídelny, tedy od nákupního centra LeRK (Rokytova 1, Brno - Židenice). Úhrada nákladů za rozvoz jídel do vzdálenějších destinací, v rámci okresu Brno-město případně okresu Brno-venkov, bude projednána individuálně, stejně jako i případné další požadavky zákazníků, např. provoz výdejny v místě spotřeby.

Upozornění: Společnost PROJN zajišťuje hromadné stravování a nezabývá se individuální rozvážkou jídel pro jednotlivce.

Příslušný jídelní lístek pro rozvoz jídel, který zahrnuje menu na celý týden, je zveřejňován nejpozději od středy předchozího týdne. Dodávku jídel si můžete objednat telefonicky na čísle: 725 390 878. Hmotnosti jídel v jídelních lístcích jsou udávány před tepelnou úpravou. Případná změna jídelníčku vyhrazena.

Přejeme Vám dobrou chuťRozvoz jídel Brno
udírny Bradley
PROJN © 2011-2019
Jídelna PROJN|Společnost PROJN|Rozvoz jídel|Facebook|Odkazy a Symboly|Udírny Bradley