Rychloobslužná
jídelna  PROJN
Rychloobslužná
jídelna  PROJN
Polední rychloobslužná jídelna - OC LeRK, Brno-Židenice
Jídelna Projn
Rozvoz jídel

Provozovatel jídelny, firma PROJN

Společnost PROJN s.r.o. založili dva velmi zkušení kuchaři, kteří mají v oboru gastronomie více než třicetiletou praxi a to nejen v České republice, ale také v zahraničí. Tyto dlouholeté zkušenosti jsou předpokladem pro kvalitní přípravu jídel a tudíž i spokojenost zákazníků.

PROJN s.r.o. je společnost, která nabízí své služby v oblasti gastronomie. Její hlavní činností je provoz polední rychloobslužné jídelny v obchodním centru LeRK (městská část Brno – Židenice). Navazuje tak na mnohaletou tradici kvalitního stravování, které v těchto prostorách existovalo již od doby, kdy byl obchodní dům LeRK otevřen.

Prostory jídelny s kapacitou více než 80 míst, kde je navíc k dispozici i letní terasa, jsou vhodné také pro pořádání nejrůznějších společenských akcí, jako jsou např. svatby, promoce, rodinné oslavy, firemní akce apod. Naše fotogalerie Vám podrobně přiblíží interiér naší jídelny.

Další službou, kterou poskytuje společnost PROJN, je rozvoz jídel. Dodávky teplých jídel přímo do vaší firmy ušetří Vašim zaměstnancům čas i peníze. Všechna jídla určená k rozvozu jsou denně vařena v kuchyni jídelny PROJN a následně dodávána v jednorázových obalech nebo jídlonosičích. Rozvážená jídla jsou určena k bezprostřední konzumaci, nicméně je lze snadno ohřát v mikrovlnné troubě.


Jídelna PROJN - video

PROJN © 2011-2019
Jídelna PROJN|Společnost PROJN|Rozvoz jídel|Facebook|Odkazy a Symboly|Udírny Bradley